ilanbul.com.tr Hakkında

ilanbul.com.tr; farklı kategorilerden bir çok ilanı bulmanız için tasarlanmış bir ilan arama motorudur. Sitemizin kullanımı kolaydır ve aradığınız her şeyi tek bir seferde bulabilirsiniz. ilanbul.com.tr; farklı kategorilerden bir çok ilanı bulmanız için tasarlanmış bir ilan arama motorudur. Sitemizin kullanımı kolaydır ve aradığınız her türlü ilanı tek bir seferde bulabilirsiniz. Emlak, araba, iş, sanayi, mobilya veya herhangi bir ikinci el eşya ilanlarına bakıyorsanız, doğru yerdesiniz. Eğer ilginizi çeken bir ilan bulursanız, ilan ile ilgili tüm detayları görmek için bağlantıya tıklayınız ve daha sonra, yeni bir pencerede, ilanın bulunduğu siteye yönlendirileceksiniz.

Zaman kazandıran e-posta uyarılarını almak için giriş yapmayı unutmayın. İlginizi çeken ilanlar hakkında sizleri bilgilendirmek için her gün Türkiye’den yüzlerce siteyi tarıyoruz. Tek yapmanız gereken bir defa arama yapmanız ve aramanızı kaydetmeniz, geri kalan kısmını biz sizin için yapıyoruz. Yaptığınız arama kriterleri ile eşleşen ilanlar olduğu vakit, e-posta hatırlatma servisimiz ilgili ilanları direk olarak e-posta adresinize gönderecektir. Ne kadar sıklık ile e-posta almak istediğinizi ayarlayabilir ve dilediğiniz zaman, kolayca e-posta alımını durdurabilirsiniz.

E-posta uyarılarınızı kolayca yönetebilmek için yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Hesap oluşturmak ve bu hesabı kullanmak ücretsizdir.

İletişim: info@ilanbul.com.tr

Adres: Rubrikk Group AS, Møllergata 4, 7. kat, 0179 Oslo, Norveç

Rubrikk Technology AS bir Rubrikk Group AS iştirakidir, diğer ülkelerde benzer hizmetler vermektedir: