ilanbul.com.tr Hakkında

ilanbul.com.tr; farklı kategorilerden bir çok ilanı bulmanız için tasarlanmış bir ilan arama motorudur. Sitemizin kullanımı kolaydır ve aradığınız ne varsa tek bir seferde bulabilirsiniz. Eğer; emlak, araba, iş, sanayi, mobilya veya herhangi bir ikinci el eşya ilanlarına bakıyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. Eğer ilginizi çeken bir ilan bulursanız, tüm ilan detaylarını görmek için bağlantıya tıklayınız ve daha sonra, yeni bir pencerede, ilanın bulunduğu siteye yönlendirileceksiniz.

Zaman kazandıran e-posta uyarılarını almak için giriş yapmayı unutmayın. İlginizi çeken ilanlar hakkında sizleri bilgilendirmek için, her gün Türkiye’den yüzlerce siteyi tarıyoruz. Tek yapmanız gereken bir defa arama yapmanız ve aramanızı kaydetmeniz, geri kalan kısmını biz sizin için yapıyoruz. Yaptığınız arama kriterleri ile eşleşen ilanlar olduğu vakit, e-posta hatırlatma servisimiz, ilgili ilanları direk olarak e-posta adresinize gönderecektir. Ne kadar sıklık ile e-posta almak istediğinizi ayarlayabilir ve dilediğiniz zaman, kolayca e-posta alımını durdurabilirsiniz.

E-posta uyarılarınızı kolayca yönetebilmek için yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Hesap oluşturmak ve bu hesabı kullanmak ücretsizdir.

Lütfen dikkat! İlanlar otomatik olarak toplandığından, bu ilanların doğrulukları veya yönlendirilen harici sitenin doğruluğu veya içeriği garanti edilemez. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Umarız, vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalırsınız.